» Stone Walls » Decoduvar » Deko Ahşap » Damtchat » Duvart Kaplama Sanatı » 4 Mevsim Boya
İBS

Deco Ahşap / Mertek

Ahşabın zarif sıcaklığını mekanlarınıza taşıyan Deco Ahşap, farklı ebatlardaki ürün çeşitleri ile pratik çözümler sunmaktadır. Ayrıca yapısında yer alan fiberglas dayanıklılığına katkı sağlarken, doğal ahşap tozları size ahşabın keyfini yaşama fırsatı sunuyor.

İBS


- Fiberglas ile güçlendirilmiş,polyester, mastik ve doğal ahşap tozundan imal edilmiş olup, %100 ahşap doku ve derinliğine sahiptir.
- Hafif yapısı sayesinde yüksek alan ve tavan montajlarında kolaylık sağlamaktadır.
- Montaj esnasında kolayca kesilir yüzeye zarar vermez.
- ’’Do it your self’’ bir malzemedir.
- Kendiniz uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.
- Değişken hava koşullarına ve UV güneş ışınlarına ve suya karşı dayanıklıdır.
- Alev almaz. Su ile temizlenebilir ve özel bir bakım gerektirmez.
- Yapısındaki mastik maddeden elde edilen macun ile yapılan rütüş sayesinde ek yerlerinde herhangi bir iz belli olmaz.

Aksesuarlar

Konsollar, bitiş yerlerine ve taşıyıcı görüntüsü vermek için kullanılır. 7 x 9, 10 x 12, 14 x 19, 18 x 23 cam olmak üzere 4 farklı ebatları bulunmaktadır. Ferforje görünümlü kemer, ek yerlerini kapatmak için kullanılır. 2m boyundadır. Montaj şekli ise vidalama yöntemi ile yanlardan vidalanıp içine takoz konulmakta.Su bazlı boya ile boyanabilir.

**********************************************************************************************************************************************
Deco Wood/Mertek
Deco Wood which brings elegant warmth of wood to your spaces offers practical solutions with product types of different dimensions.

It is reinforced with fiberglass, and made of polyester, mastic and natural wood dust. It has the touch and depth of 100 % wood. Owing to it light structure it is easy to mount on ceilings and high surfaces. During mounting it can be easily cut without damaging the surface. It is a “Do it yourself” material. Its application is very easy.

It is resistant to changing weather conditions, UV light and water. It does not burst into flames. It can be cleaned by water and does not require a special care.

Owing to the paste made of the mastic material in its content, the joints can be retouched to eliminate traces.

Accessories; Consoles are used at finishing edges and to give the appearance of bearers. It has different sizes.

Arches with the appearance of wrought iron are used to cover the joints. It is 2m in length. It is assembled by putting a chock inside and screwing from sides. It can be painted by water-based paints.
**********************************************************************************************************************************************
İBS


Ebatlar :
38 x 35 x 3.30 cm
28 x 18 x 2.85 cm
19 x 14 x 2.80 cm (Yuvarlak)
19 x 14 x 2.85 cm
17 x 14 x 2.85 cm
12 x 10 x 2.80 cm
9 x 6 x 2.80 cm


Deco Tavan

İBS Poliüretan bir malzeme olup kalıp sistemi ile desen verilmektedir. Ahşap görünümlü dekoratif bir malzemedir. 5 farklı model bulunmaktadır. 50x50 ve 60 x 60 olmak üzerede 2 farklı ebatı bulunmaktadır.

Uygulama şekli; Soğuk silikon yardımıyla hafif bir malzeme olduğu için yapıştırma yolu ile iç mekanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır Boyanabilir bir malzeme olup uygulandığı alanlarda şık ve güzel ambians yaratmaktadır. Geçmişe dönüş olarak görebiliriz. Koku ve nem yapmaz, silinebilir ve boyanabilir bir malzeme özelliğindedir.

**********************************************************************************************************************************************
Deco Ceiling
It is a polyurethane material on which patterns are created with a mould system. It is a decorative material with wooden appearance. It has different models and 2 different sizes as 50x50 and 60x60.

Application method:Since it is a light material it can be easily applied to interior spaces through bonding with cold silicone. It can be painted and creates a stylish and beautiful ambiance in the spaces it is applied to. We can deem it as return to the past.

It does not cause smell or humidity, it can be wiped clean, and it is a paintable material.
**********************************************************************************************************************************************Uygulama ÖrnekleriCopyright © 2011 İshakoğlu Tüm hakları saklıdır