HAKKIMIZDA


İBS

1957 yılında Ahmet Hamdi İSHAKOĞLU tarafından kurulan İBS İSHAKOĞLU BOYA KİMYA SANAYİ AŞ. kimya sektöründe faaliyet göstermekte olup, İnorganik pigment ve inşaat boyaları üretmektedir. Türkiye deki ilk boya ve pigment fabrikalarından olan İBS İSHAKOĞLU BOYA KİMYA SANAYİ AŞ nin ürün yelpazesini inorganik pigmentlerin yanı sıra 4 mevsim dış ve iç cephe subazlı boyalar ile ülkemizde bir yenilik olan İshakoğlu konsept DUVART dekoratif nostaljik su bazlı boyalar teşkil etmektedir.

İYAP – İshakoğlu Yapı AŞ. nin kuruluş amacı Türkiye de son yıllarda büyük gelişme kaydeden inşaat sektörünün ihtiyacı olabilecek yeni dekoratif ürünleri araştırmak ve en uygun şartlarda sektörün beğenisine sunmaktır.

Bu amaç ile geliştirmiş bulunduğumuz İshakoğlu Konsept ürünleri; Stonewalls dekoratif doğal taş görünümlü izolasyonlu duvar panelleri, Eskitilmiş ahşap görünümlü rustik Kütük ve Mertekler, çağdaş mdf esanslı Deco duvar panelleri, Damtchat ve Elegance çatı kaplamaları bulunmaktadır.

Ayrıca İshakoğlu Concept Boyalarımız olan Duvart ve Dört Mevsim ürün yelpazemize eklenmiş olup inşaat firmaları ve mimarlar tarafından beğenilen ve tercih edilen ürünler olmuştur. Kaliteden ve İş disiplininden vazgeçmeden müşteri memnuniyetinin vazgeçilmezliğini ana prensip olarak kabul eden firmamız birçok özel projede yerini almıştır.

Yönetim Kurulu Başkanı
Faruk İhsan İSHAKOĞLU

************************************************************************************************************************

COMPANY INTRODUCTION


İBS İSHAKOĞLU BOYA KİMYA SANAYİ AŞ (IBS ISHAKOGLU PAINTS & CHEMICALS INDUSTRY, INC.) is active in the chemical sector, and produces inorganic pigments and construction paints.

Being one of the first paint and pigment factories of Turkey, İBS İSHAKOĞLU BOYA KİMYA SANAYİ AŞ has a product portfolio ranging from 4-season exterior and interior water-based paints to Ishakoglu concept DUVART decorative nostalgic water-based paints, which is a novelty in Turkey.

Founding purpose of İYAP - İshakoğlu Yapı A.Ş. (IYAP-Ishakoglu Construction, Inc.) is to research new decorative products for the Turkish construction sector that has made great progress in the recent years and to offer these to the market under the best conditions.

Ishakoğlu Concept products we developed for this purpose include Stonewalls decorative insulated wall panels that look like natural stones, rustic Kütük & Mertekler (Logs and Beams) that have the appearance of worn out wood, modern Deco wall panels based on mdf, and Damtchat and Elegance roofing.

Also, Duvart and Dört Mevsim (Four Seasons), which are Ishakoğlu Concept Paints, were added to our product portfolio and have since become products liked and sought by the construction companies and architects. Adopting customer satisfaction as its core principle, and without compromising quality and work discipline, our company has taken its place in many special projects.


Chairman of Board
Faruk İhsan İSHAKOĞLU
************************************************************************************************************************
Copyright © 2011 İshakoğlu Tüm hakları saklıdır