HAKKIMIZDA

İBS

1957 yılında Ahmet Hamdi İSHAKOĞLU tarafından kurulan İBS İSHAKOĞLU BOYA KİMYA SANAYİ AŞ. kimya sektöründe faaliyet göstermekte olup, İnorganik pigment ve inşaat boyaları üretmektedir. Türkiye deki ilk boya ve pigment fabrikalarından olan İBS İSHAKOĞLU BOYA KİMYA SANAYİ AŞ nin ürün yelpazesini inorganik pigmentlerin yanı sıra 4 mevsim dış ve iç cephe subazlı boyalar ile ülkemizde bir yenilik olan İshakoğlu konsept DUVART dekoratif nostaljik su bazlı boyalar teşkil etmektedir.

İYAP – İshakoğlu Yapı AŞ. nin kuruluş amacı Türkiye de son yıllarda büyük gelişme kaydeden inşaat sektörünün ihtiyacı olabilecek yeni dekoratif ürünleri araştırmak ve en uygun şartlarda sektörün beğenisine sunmaktır.

Bu amaç ile geliştirmiş bulunduğumuz İshakoğlu Konsept ürünleri; Stonewalls dekoratif doğal taş görünümlü izolasyonlu duvar panelleri, Eskitilmiş ahşap görünümlü rustik Kütük ve Mertekler, çağdaş mdf esanslı Deco duvar panelleri, Damtchat ve Elegance çatı kaplamaları bulunmaktadır.

Ayrıca İshakoğlu Concept Boyalarımız olan Duvart ve Dört Mevsim ürün yelpazemize eklenmiş olup inşaat firmaları ve mimarlar tarafından beğenilen ve tercih edilen ürünler olmuştur. Kaliteden ve İş disiplininden vazgeçmeden müşteri memnuniyetinin vazgeçilmezliğini ana prensip olarak kabul eden firmamız birçok özel projede yerini almıştır.

Yönetim Kurulu Başkanı
Faruk İhsan İSHAKOĞLU
Copyright © 2011 İshakoğlu Tüm hakları saklıdır