İç Cephe Ürün Grubu

Lüks ve sadeliğin birleşimi ile evinizde mükemmel uyum yaratır. Doğal tonların, sadelikle kesişimi stil sahibi mekanlar yaratıyor. İshakoğlu Dört Mevsim Serisi, mükemmel doğallıkta duvar rengi sunar.

Bilgi Formu

Renkler

Su bazlı akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı,silikon ve antibakteriyel katkılı, mükemmel kapatıcılık veren dört mevsim uygulabilen, kimyasal etkilere ve UV ışınlarına dirençli, mat görünümlü bir boyadır.

Bilgi Formu

Renkler

Su bazlı akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, mükemmel kapatıcılık veren, dört mevsim uygulabilen, ipeksi mat bir boyadır.

Bilgi Formu

Renkler

Su bazlı akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, mükemmel kapatıcılık veren dört mevsim uygulabilen, ipeksi mat bir boyadır.

Bilgi Formu

Renkler

Su bazlı akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, mükemmel kapatıcılık veren dört mevsim uygulabilen, silinebilen,antibakteriyel katkılı mat bir boyadır.

Bilgi Formu

Renkler

Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, antibakteriyel katkılı, mükemmel kapatıcılık veren, dört mevsim uygulabilen, sürümü kolay mat bir boyadır.

Bilgi Formu

Renkler

Su bazlı akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, mükemmel kapatıcılık veren dört mevsim uygulabilen, silinebilen, sararmaya ve kabarmaya karşı dirençli antibakteriyel katkılı mat bir boyadır.