Mükemmel iç dekorasyon doğru doku ve renklerin ışığında oluşturulur.
Kiosk dekoratif boyalar kaliteden ödün vermeden
İshakoğlu Boya Kimya Sanayi tesislerimizde üretilir.

Mükemmel iç dekorasyon doğru doku ve renklerin ışığında oluşturulur. Kiosk dekoratif boyalar kaliteden ödün vermeden İshakoğlu Boya Kimya Sanayi tesislerimizde üretilir.

TADELACK

İç ve dış mekanlarınızda istenilen doğal mermer efektini sağlayan orjinal bir üründür. Su bazlı bir kaplama olup pürüzsüz duvarlara uygulanır.

NAKRE

İç ve dış mekanlarınızda istenilen naturel efektler sağlayan sedefli orjinal bir üründür. Su bazlı bir kaplama olup pürüzsüz iç ve dış cephelerde uygulanır.

MILA

Yaşadığınız mekanları neşelendirmek için yapılmış, saten parlaklığına sahip orjinal bir üründür.

LALİN

Hafif kum dokusuyla iç ve dış mekanlarınıza simli ve efektiv dokunuşlar bırakan bir üründür. Su bazlı bir kaplama olup düz ve pürüzsüz duvarlara uygulanır. Uygulama stiline bağlı olarak farklı desenler elde etmek mümkündür.

ANATOLIA

Yaşam alanlarımıza Anadolu’nun rustik havasını katan bir üründür. Su bazlı bir kaplama olup iç mekan duvarlarına uygulanır. Uygulama stiline bağlı olarak farklı desenler elde etmek mümkündür.

SOHO

Mekanlarınıza yaşanmışlık hissi veren, doğal ve rustik bir hava yaratan su bazlı dekoratif sıvıdır. Renklendirme için uygulanan özel cila sayesinde degrade geçişler sağlayarak şık ve doğal bir tarz oluşturulur.

ARMENTO

İç ve dış mekanlarda güvenle kullanabileceğiniz çimento esaslı Armento panellerini beton doğallığından uzaklaştırmadan renklerin sıcaklığı ile buluşturduk.

ARBOR

Su bazlı dekoratif boya ile ahşabın doğal dokusunu ve görselini yakalayabileceğiniz doğal ve modern bir görüntü elde edebileceğiniz boyadır. İç ve dış mekanlarda uygulanabilir.

TOSCANA

Toscana vadisinin gökyüzüyle kucaklaşmasından ilham alan Toscana bulutumsu soft dokusuyla ortamı dinginleştirir.

EPIQUE

İç ve dış mekanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve doğal rustik bir dokunuş yaratabileceğiniz konsept kaplama ürünüdür.

SABLE

İç ve dış mekanlarınızda elegan bir dokunuş için tasarlandı. Yüzeyindeki dalgalar derinlik hissi vererek duvarınızı dekoratif bir obje haline getirir.

CORAL

Duvar yüzeyinde fosilleşmiş doğal mercan izleri yaratarak mekana baskın bir karakter sağlar. İç ve dış mekanlarda uygulanabilir.

OMBRE

Yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz sade ve doğal traverten dokusu ile tarzınızı ön plana çıkartır.

Bizimle iletişime geçin!

Diğer iç dekorasyon ve boya markalarından farklı olarak size dekoratif bir ürün değil yaşam tarzı sunmayı hedefliyoruz.

KIOSK INTERIOR WEB SITE